top of page

Uluslararası Online Detoks Kampı Yarattığı Fark

Uluslararası online detoks kampı sizin yaşamınızda muhteşem bir fark yaratır. Bu farkı gerçekleştiren yüzlerce insanlar bu değişimin zevkini yaşamaktadırlar. Aynı anda ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziki bir dönüşümdür. İnsan sadece bedenden ibaret değildir.  Biz bir bütününüz. Hem kendi iç dünyamızla aynı zamanda sonsuz evrenle. Değişim dönüşüm bizi oluşturan parçaların birini iyileştirmek, değiştirmek ile olmaz. Gelişimimiz bizi oluşturan sistemlerin eşit şekilde yapılanması ile gerçekleşir.  Yaşamın içinde iniş ve çıkışlar ötesinde insan bir enerji bütünüdür.
 

Sizi var eden bu enerji okyanusu sahip olduğunuz potansiyelin gücünü temsil eder. Ruhunuzun dinginliği, zihninizdeki düşüncelerin güncellenmesi,  duygusal blokajlarınızdan özgürleşmeniz, bedeninizi enerjik, ritmik, mutlu, neşeli, sağlıklı, üretken fit bir biçime sokar. Bedenimizi iyileştirme çabalarındaki yetersizliğin en önemli nedeni sadece var olan semptomlar üzerinden hareket etmemiz. Kilo ve vücudumuzdaki toksinlere bir semptom olarak yaklaşıyoruz. Sahip olduğumuz kiloların nedeninin yalnızca bedenimizi kaynaklandığı doğru olmayan bir bakış acısına sahibiz. Kilolarımızdan kalori hesabına dayanan diyetler ile kurtulamıyoruz. Çünkü sadece bedenimizi besinlerden mahrum bırakarak çözüm bulmaya çalışıyoruz. Oysa kilo ruhun, zihnin, duyguların ve bedenimizin ortak sorunu.
 

Sadece kalori hesabına dayanarak yapılan diyet programlarında elde edilen sonuç %2-3. Yani yüz kişiden sadece iki kişi kalıcı zayıflamayı başarıyor. Birçoğu kısmı kilo verişlerini YOYO sendromu ile yeniden alıyorlar ve kısır döngüye giriyorlar. Tabii ki sonuç hayal kırıkları, kanser, diyabet, uykusuzluk, solunum yetmezliği, kemik eklem problemleri vb. sağlık sorunları. İradesizlikle suçlanılan öz benlik. Yaşamın diğer alanlarına yayılan başarısızlık. Hayat kalitesinde ve konforunda kayıp. Sonuç mutsuzluk.
Neden sadece insanın ruhu, zihni, duyguları ve bedeni ile bir bütün olduğu gerçeğini göz ardı etmek.

Kaybeden sizsiniz………

Bedenimizi istediğimiz ölçüler olması için bazen sadece zihinsel çalışmalar yapıyoruz. Tabii ki sonuç yine hüsran. İnsanın hücrelerinin evrimsel olarak yaşamını devam ettirebilmesi için doğduğu ile andan itibaren yemek yemekte. Besinleri enerjiye dönüştüren metabolizmamız en canlı enerji santrali.  En saf ve mutluluk verici enerji anne sütü. En değerli yakıt. Elbette ki çocuğun büyümesi için yeterli değil. Sevgi, ilgi, şefkat, merhamet gibi duysal enerjilere ihtiyacı vardır. Öğrenmek için zihinsel enerjiye ihtiyaç vardır. Çevresi ile bütünleşmesi için ruhsal enerjiye ihtiyacı vardır. Bu bütünlüğün sadece zihinsel enerjisini akışkan yapmak bizi sağlıklı yapmaz. Fit bir bedene sahip olamayız. Çünkü hücrelerimizi, ruhumuzu, duygularımızı eşit oranda doğru enerji kaynakları ile dengede tutmalıyız.

 

Yaşamak dünyada ender rastlanan bir şeydir. Çoğu insan sadece varlığını sürdürür ”      Oscar Wilde

FIT Club sizi Uluslararası Online Detoks Kampı ile bir bütün olarak değiştirir. Geliştirdiği araçlar yaşamınızın her alanında fark yaratır. Yöntemleri ile 21 gün sürekli sinerjik bir etkileşim ile sizin ile birlikte hareket eder. Tüm değişimlerinizi gözlemler ve yeni yönelimlerinize rehberlik eder. Enerjinizin denge de kalacağı disiplinleri bilge bir tutum ile size aktarır. Ruhunuzun, zihninizin, duygularınızı ve bedeninizin birbirinden ayrılmaz parçalar olarak kapsayıcı teknikler sunar.

 

 

 

Uluslararası Online Detoks Kampına Katılmaya karar verdiğinizde:

Ruhun için;

 1. Niyet çalışmaları

 2. Meditasyon,

 3. İmaj çalışmaları

 

Zihniniz için;

 1. Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı, hedef oluşturma

 2. NLP teknikleri - İmaj Çalışması

 3. Hipnoz

 4. Mutfak düzeni

 5. Tabak hazırlama, kalori hesabı

 

Duygularınız için:

 1. EFT( Duygusal Özgürleşme Tekniği)

 2. Solunum Egzersizleri,

 3. Sanal egzersizler

 

Bedenimiz İçin:

 1. Çevre ölçümleri, kilo, ideal vücut ölçülerinin hesaplanması

 2. Hücresel beslenme

 3. Otofajı

 4. Yoga - Gülme Yogası

 5. 10.000 adım yürüyüş.

 6. Tibet’in üç hareketi

  7.  Halk oyunlar

Tüm bu süreçler geniş katılımlı gerçekleşir. Amaç birlikte hareket etmenin motivasyonundan ve sinerjisinden yararlanmak. Kendimizi aşağı çektiğimizde proje liderleri veya gurup içinden birisinin elin tutup sizi yukarı çeker. Tüm katılımcılar sistemin disiplinlerine sadık kaldıklarında ortak hareket ettiklerin kesin sonuç alırlar. dingin bir ruha, formda bir zihine, iyimser bir kalbe ve fit bir bedene kavuşurlar.

Bize katılın diyetkolikten, yoyo sendromundan ve yaşamınızı alt üst eden sağlık sorunlarından kurtulun.

Ücretsiz tanıtım webinarımıza katılmak için üye ol! Formu doldur. Yeni bir yaşam merhaba de.

 

Abdülkerim Değirmenci

       Fizyoterapist - Eğitimci

Sağlıklı Yaşam ve Epigenetik Koçu


09.05.2021

bottom of page