top of page
Online Detoks Kampında Sağlıklı Yaşam Ko

Sağlıklı Yaşam Koçu 

Welness Sektöründe Sağlıklı Yaşam Koçu Projesi

Obesite 21. En Büyük Pandemisi

Sevgili Dostlar,

Sana harika bir haberim var. Değişen dünyanın en hızlı büyüyen wellness sektöründe birlikte ilerleyebiliriz. Ülkemizde değişen koşullardan dolayı çalışma alanlarımız her geçen gün daha da daralmakta. İşsiz sayısı her yıl daha da artmakta. Ücretler emeğin, yetkinliğin karşılığı olarak değil, talebin yoğunluğunun yarattığı piyasa koşullarına göre oluşmakta. Can yakıcı. Umutsuzluk veren bir tablo.
 

Ancak, her kriz kendi fırsatlarını filizlendirir. Bizler güncel, büyüyen, risk taşımayan, insanların ihtiyaçlarını karşılayacak fırsatlar yaratmalıyız. Pandemi süreci insanların zihnine yeni çözüm algoritmaları sunmakta. Yüz yüze iletişimin ve çalışma ortamlarının azaldığı koşullarda işimizi online taşımak ve geliştirmek zorundayız. Pandemi sonrası " Yeni Normal " olarak isimlendirilen yaşam biçimlerine ayak uydurmak mecburiyetindeyiz.

Sizleri Wellness Sektörüne Davet ediyorum.
 

Wellness sektörünün toplam cirosu 1 Trilyon Dolar. Dünyanın yeni trendi. Wellness daha sağlıklı ve uzun ömür arayışındaki insanların, bu taleplerine karşılık verilen hizmetlerinin toplamındır. Farkındalık ve kaliteli yaşam için doğru çözümler üretmektir. Esenlik içinde var olan potansiyeliniz yaşamak için tasarladığınız yeni bir yaşam biçimi.  Beslenme başta olmak üzere sağlığı bozan tüm unsurlar gözlemlendiğinde wellness en hızlı büyüyen ve gelecekte de büyümeye devam edecek sektör.

Wellness Sektörünün Kapsamı
 

  1. Bireysel koçluk

  2. Solunum egzersizleri

  3. Bireysel egzersizler

  4. Pilates

  5. Yoga

  6. Hücresel beslenme

  7. Beslenme danışmanlığı

  8. 10.000 adım.

  9. Meditasyon

  10. EFT ( Duygusal Özgürleşme Tekniği )

 

Bu disiplinler daha kaliteli bir yaşam için wellness sektörünün dinamiklerini oluşturmakta.
 

Birlikte Nasıl Çalışabiliriz?

Birlikte nasıl çalışabilir sağlıklı yaşam koçu projesine dahil olarak. Dünyanın en büyük pandemisi Obezite ve sağlıksız beslenme. Ülkemizde kadınların %40,1 Erkeklerin %24, Dünya nüfusunun 1.700.000 milyon insanı obez. Sizin, ailenizin, hastalarınızın, özel gereksinimi olan çocukların, sağlıklı çocukların en büyük sorunu Obezite. Dünya hergün artan bir hızla kilo almakta.
 

Dünya Sağlık Örgütü obeziteyi bir kronik hastalık olarak tanımlıyor. Bizler bu kronik hastalık mücadele sürecinde aktif görev alarak insanlara sağlık ve mutluluk sunacağız. Pandeminin yaratığı kısıtlamaları aşarak bu hizmetleri online gerçekleştireceğiz.
 

Bu hizmetleri, sağlıklı yaşam merkezleri, pilates salonlarındaki ve özel hastalarınıza verebilirsiniz. Bireysel olarak her hangi bir işyerine sahip olmadan da wellness sektöründe girişimci olabilirsiniz. Mevcut çalıştığınız işyerinden ayrılmadan çalışma saatlerinizin dışında çevrenizdeki insanlara hizmet verebilirsiniz.
 

Yatırım riskiniz yok. Eğitimler ücretsiz. Sistem online çevrimiçi işlemekte. Ulaşılabilirliğiniz tüm dünya insanları. Ayrıca uygulama sürecinde profesyonel destek.   
 

Yeni bir iş sahibi olman ve ilerlemen için detayları görüşelim…

 

Abdülkerim Değirmenci

       Fizyoterapist - Eğitimci

Sağlıklı Yaşam ve Epigenetik Koçu
 

TEL:0 541 5412639
Mail: değirmenci.ak@gmail.com

SENDE

TEMSİCİMİZ OL

Kendi İşini Kur Ya da Merkezini Büyüt

Risk Almadan Wellness Sektöründe Sağlıklı İnsanlara 

Katkı Sunarak İşini Kur veya Mevcut İşini Büyüt...

Online olarak özel bir proje ile mesleğinin bilgi ve becerini geliştirerek kariyer yap, ekonomik gelir kazan, seyahat et.....

Harita Yerini Alarak İnsanlara Sana Ulaşmasını Sağla.

bottom of page