top of page

Sık Sorulan Sorular
 

1. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı Nerede Yapılmakta?

Uluslararası online detoks kampı çevrimiçi iletişim kanalları ile bulunduğunuz ortamda yapılmakta. Tanıtım webinarları ZOOM VE Facebook sayfamızdan gerçekleştirilmekte. Programa dahil olan katılımcılarımız için eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz 21 günlük bir takvim üzerinden ZOOM üzerinden ve Facebook sayfamızdan canlı olarak gerçekleşmektedir. Tüm katılımcıların programları canlı ve/veya sonradan takip etme şansına sahipler.

 

2. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı Ne Kadar Sürmekte?

FIT Club uluslararası online detoks kampı 21 gün sürmektedir. Kamp 2 günlük zihinsel, duygusal ve ruhsal çalışmalar ile katılımcılar hazırlandıktan sonra ilan edilen günde başlamaktadır.

3. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı Hangi Sıklıkla Yapılmaktadır?

FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Her hafta Pazar günü saat 16.00 da ücretsiz webinar ile ZOOM uygulaması üzerinden tanıtımları yapılmaktadır. Tanıtımlara katıla bilir dostlarınızı davet edebilirsiniz.
 

4. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı Katılma Koşulları?

FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı hücresel beslenmeyi sağlayan özel sertifikalara sahip Forever kilo kontrol setine sahip olarak katılabilirsiniz. Ürünler indirimli sahip olmak için bizimle iletişime geçin.


5. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampına Nasıl Katılabilirim?

FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampına web sayfamızdaki katılım formunu doldurarak katılabilirsiniz. Whatsapp, sosyal medya hesapları üzerinde mesaj yazarak bizden link alarak katılabilirsiniz. Ayrıca iletişim numaramızdan bize ulaşarak da katılabilirsiniz.
 

6. FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampı Birden Çok Katılabilir miyim?

FIT Club Uluslararası Online Detoks Kampına arzu ettiğiniz kadar katıla bilirisiniz. Ancak bazı özel durumlarda uzmanlarımızın görüşü alınarak sadece kilo koruma programına geçebilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım webinarımıza katılmak için üye ol! Formu doldur. Yeni bir yaşam merhaba de.

 

Abdülkerim Değirmenci

       Fizyoterapist - Eğitimci

Sağlıklı Yaşam ve Epigenetik Koçu


11.05.2021

bottom of page