top of page

Detoksun yararları ile bedenimizin mucize olduğunu anlarız. Uluslararası online detoks kampına katılan yüzlerce dostumuz detoksun yaratığı mucizeyi yaşamaktadırlar. Ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel bir bütünsel arınma ile özgürleşmektedirler. Çağın hızla gelişen teknoloji ile yarattığı kirliliği tüm ruhumuzda ve zihnimizde hissediyoruz. Zihnimizde ve bedenimizde bu yoğun bozulmuşluğu hissederek yaşıyoruz. Detoksun yararlarına makalemiz boyunca birçok acıdan ele alacağız. Çünkü sadece zayıflama olarak algılanan detoks, temelde holistik bir arınmayı temsil eder.

Detoksun yararlarını tama olarak yaşadığımız uluslararası online detoks kampını deneyimlemenizi öneririz. Çünkü sağlıklı bir yaşamın kapıları bedenimizin bütünü ile arınmasından geçer. Kamp boyunca sağlıklı beslenmeni bilimsel temellerini oluşturmaktayız. Aynı zamanda arınan hücrelerimizi sağlıklı besin takviyeleri ile desteklemekteyiz. Her hücrenin temel işlevi genetik olarak soyunu devam ettirmek ve hayatta kalmaktır. Doğal olarak çevreye uyumlanan hücreler temiz enerji kaynaklarına ihtiyaç duyarlar.
 

Detoksun sağlıklı bir zayıflama programı olmak ile birlikte temel de yeni bir yaşam biçimi oluşturma programı da diyebiliriz. Hızla kilo alan dünya nüfusu aynı zamanda hücreleri başta olmak üzere organları, sistemleri toksin zehirlere maruz kalmaktadır. Günlük beslememizde rol olan yiyecek içeceklerin içindeki zararlı maddeler, kirli hava koşulları, kozmetik ve temizlik ürünlerin içerikleri her geçen gün insanları metabolizmalarını yavaşlatmakta ve bozmaktadırlar. Sizler kalori dengelemesi ile zayıflaya bilirsiniz. Ancak bu sağlıklı olacağınız anlamına gelmez. Sizin sağlığınız kapsamlı bir detoks kampı ile sağlanır.  Bu çerçevede uluslararası online detoks kampının ücretsiz webinarlarına katılmanızı öneririm.

 

Detoks Yararları Ruhunuzda Başlar

Detoksun yararları ruhumuzda başlar, zihnimizde devam eder, duygularımız ile genişler, fiziksel bedenimizde tamamlanır. İnsan sadece fiziksel bir varlık olarak düşünemeyiz. İnsan muhteşem bir evrendir. Tüm kadim kültürlerde insanın yaşamını devam ettiren evrensel enerjiden söz edilir. Bizler yoğunlaştırılmış enerji varlıklarız. Her enerjinin beslendiği bir spritüel kaynak vardır. İşte bu kaynak sizin ruhunuzdur. Çin tıbbında bedeninizden meridyenler boyunca akan enerjide canınızdır.
 

Detoks ruhumuzu dinlendirir. Canlandırır. Ruhun çevreye olan farkındalığını arttırır. Sizin evrensel enerji ile buluşmanıza kanallar oluşturur. Ruhumuzun detoksu meditasyon ile başlar. Günlük nefes çalışmaları ile genişler. Şükür olumlamalarınız ile yüceler. Hızla yaşamınızı saran teknolojik sarmalı yavaşlatarak farkıdalığınız artar. Yoga gibi spritüel eylemler ile hız kazanır. Okumalar ile derinleşir. Gevşeme egzersizleri ile dinginleşir.

Uluslararası Online Detoks Kampı boyunca ruhumuzun dinginleşmesi çalışmaları yaparız. Meditatif çalışmalar, nefes ve yoga vazgeçilmez uygulamalarımızdır. Aynı zamanda hipno meditasyon ile de arınırken ruhunuzun derinlerine yolculuk yaparsınız. Ruhsal detoks yaşamdan keyif almanız için tasarlanmış mucizevi bir serüvendir.

Detoks İle Zihninizi Temizleyin

Detoks ile zihninizi temizleyerek hayatınıza devam edin. Hergün atmış ile atmış beş bin düşünce üretiriz. Bu düşüncelerimizin %95’i dünkü düşüncelerimiz ile aynıdır. Aslında zihinsel arınma ve tazelenme gerçekleştirmezsek aynı zihin sarmalında döner dururuz. En çok detoks temelde zihnimiz için. Zihnimizin en büyük kısmı bilinçaltımızdan oluşur. Bilinçaltımız anne rahmine düştüğümüz andan itibaren oluşmaya ve çevreden gelen bilgi parçalarını kaydetmeye başlar. Temel misyonu bizi korumaktır. Yaşamdaki detoksa ve değişime direnir. Tekrar eden rutinlerine sadıktır. Sıkı sıkıya alışkanlıklarına sarılır. Zincirlerinin kırılmasını istemez. Sizleri bağımlılıkları ile idame ettirir. Amacı sizi korumak ve muhafaza etmektir.

Zihinsel detoks bilinçaltının yeniden programlanmasıdır. Olumlu olmayan kodlarından arındırılmasıdır. Özellikle zihinsel yeme alışkanlıklarımızı kırmak ve yeni bir beslenme düzeni yerleştirmektir. Kilolarımızı genellikle bilinçaltımızda var olan yeme alışkanlıklarına göre kazanırız. Her hücrenin bir hafızası vardır. Bu hafıza genellikle enerji depolamak üzere kendini dizayn eder. Bizler sağlıklı bir yaşama hücrelerimizin bölünme süreçlerini epigenetik olarak yeniden kodlayarak başlarız. Hücrenin zihinsel sürecinden başlayan detoks, bilinçaltı ve bilinç düzeyinde devam ederek zihinsel olarak gerçekleşmiş olur.

Uluslararası Online Detoks Kampında bu amaçla zihinsel detoks uygulamaları gerçekleştiririz. NLP teknikleri ile bedenlerimizi zihnimizde yeniden imajine ederiz. Çerçevele teknikleri ile yeme alışkanlığımızı değiştiririz.  Sağlığımız ile ilgili detaylı içerikler sunarak bilgi ile zihnimizi yeniden kurgularız.

Duyusal Detoks

Duyusal detoks yaşamımızın bütünlüğü için değerli arınmadır. Çevremizden ve kendi iç dünyamızdan aldığımız bilgiyi işleyerek duygularımızı yaratır. Duygular ve düşünceler birbirini yaratır. Tetikler. Günümüzün yarattığı kaotik rezonans hepimiz kendisi ile uyumlandırarak strese sokuyor. Duygularımızı hormonlarımızı yönetir. Hormonlar vücudumuzdaki tüm biyokimyasal süreçleri organize eder. Duygularımızın kirlenmesi ve işleyişinin bozulması tüm metobolizma sistemlerimizin çökmesine neden olur.

Tüm fiziksel hastalıkların altında duysal nedenler vardır. Bu duyguların en değerlisi ise mutluluktur. Mutluluk vermeyen duygular, mide ve baş ağrısı yaratır. Bağırsak problemlerine neden olur. Cilt hastalıklarının oluşmasına zemin hazırlar. Duyguların arınması ve yeniden düzenlenmesi kendimize sunduğumuz en değerli hediyedir.

Uluslararası Online Detoks Kampında duygularınızın EFT ( Duygusal Özgürleşme Tekniği) ile yeniden oluşturulması sağlanır. Affetme, niyet ve olumlama çalışmaları gerçekleştirilir. Aynı zamanda birlikte ortak hareket ederek aidiyet duygusu yaratılarak mutluluk hormonun salgılanması tetiklenir. Böyle duygularımızı yöneterek fiziksel bedenimizi arındırır ve fit oluruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiziksel Detoks

Vücudumuz trilyonlarca hücreden oluşmuştur. Her hücre mikro yapıları ve işleyişi ile bir evren. Bizler aslında bir topluluğuz. Derinlemesine muhteşem bir evren. Aynı zaman da sizler gelişimsel olarak başardıklarınız ile bir mucizesiniz. Bedeninizin saf ve duru olması var olan kendinizi iyileştirme becerinizi ortaya çıkarır. Sağlıklı uygulanan toksinlerden arınma yöntemi ömrünüzü uzartır. Sizi hastalıklardan korur. Yaşam enerjinizi ve neşenizi daim eder.

 

Uluslararası Online Detoks kampında hücrelerinizde biriken toksinleri ve yağ asitlerini temizlemeye yönelik disiplinler uygularız. Herşeyden önce hücrelerinize doğru yakıt olan forever ürünleri ile destekleriz. Toksinlerden arınmasını sağlayan otofaji gibi yöntemleri birlikte yaparız. Beslenmemize ait yanlışları değerlendirir mutfağımızı ve yeme biçimimizi yeniden düzenleriz. Sürekli facebook ve Zoom üzerinden etkin paylaşımlar yaparak bedeninizdeki tüm değişimleri gözlemleriz.

Sizin de aramızda görmek sağlığınızı güncellemek ve fit olarak yaşamınıza devam etmenize yardım etmek isteriz. Etkin, kolay, kanıtlanmış, sinerji bir yöntemler birlikte ilerlemek isteriz. Amacımız ekonomik olarak form tutmak ve yeni yaşamsal disiplinler edinmek. Biz katılmak için ücretsiz webinarlarımıza bekliyoruz.

Abdülkerim Değirmenci

       Fizyoterapist - Eğitimci

Sağlıklı Yaşam ve Epigenetik Koçu

13.01.2021

Detoks Faydaları

Duygusal Detoksun En Önemli Araçlarından Birisi Meditasyondur.
bottom of page